Tijdens het event kwamen verschillende trends en innovaties aan bod. Marco ten Teije, Senior Consultant Solar & Storage, deelde zijn visie over de toekomst van de dynamische batterijmarkt nu de salderingsregeling zijn einde nadert: “We zien dat bedrijven zoals Accuselect, Sessy en Currentt hun klantenbestand flink zien groeien. Ze kijken met veel energie naar de toekomst van de markt in 2026.”
Koen Mulders, Vincent Klomp en Vincent van Roozendaal
Een van de hoogtepunten van de dag was het panel dat Mylène hostte: “Hoe krijgen we 1 miljoen Nederlanders aan een EMS?” Samen met Koen Mulders van Current, Vincent Klomp van BliQ en Vincent van Roozendaal van Sunergy ging ze in gesprek met het publiek over de belangrijke rol die EMS kan spelen in de energietransitie. De belangrijkste takeaways uit dit panel waren:
Hoe krijgen we 1 miljoen Nederlanders aan een EMS?
De dag werd afgesloten met een inspirerende sessie van Victor Mids, die de deelnemers op een speelse manier liet nadenken over de impact van psychologie en misleiding in de saleswereld.
Als team kijken we nu al uit naar de tweede editie van het Salescircus volgend jaar november.
Een groot applaus voor het team van Mike Out en Homezero voor het organiseren van zo'n waardevol en dynamisch evenement. We nemen veel nieuwe energie mee en zijn volop bezig met het verkennen van de nieuwste trends en kansen in de markt!
Wil je sparren over EMS of versterking van je team? Kom dan in contact met Team Solar & Storage
Mylène Ragon, Business Unit Manager Marco ten Teije, Senior Consultant
Mylène Ragon en Mike Out