kWh People

Ons team

Marieke Hermsen

Recruiter / Office Manager

06 50 86 81 78
marieke.hermsen@kwh-people.com

Koen Maassen

Consultant Interim

06 21 40 06 95
koen.maassen@kwh-people.com

Mylène Ragon

Senior Recruitment Consultant

06 11 25 87 59
mylene.ragon@kwh-people.com

 

Barry Scheers

Senior Recruitment Consultant

06 27 33 28 67
barry.scheers@kwh-people.com

Daniël Schreurs

Senior Consultant Interim

06 46 85 39 48
daniel.schreurs@kwh-people.com

Noa Sideris

Stagiaire Marketing & Communicatie

024 663 54 15
noa.sideris@kwh-people.com

Mats van Doodewaard

Finance Administrator 

024 663 54 15
administratie@kwh-people.com

Jubbe van den Wildenberg

Senior Recruitment Consultant

06 55 17 52 56
jubbe.van.den.wildenberg@kwh-people.com 

Koen Willems

Managing Consultant

06 11 62 97 33
koen.willems@kwh-people.com  
kWh People gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.