“Sinds 2015 werk ik in de solar. Ik ben betrokken geweest in het realiseren van pv projecten voor maatschappelijk vastgoed. Hierdoor weet ik hoe zon op dak, zon op land en zon op water projecten tot stand komen. Door het werken met projectteams, opdrachtgevers, aannemers en leveranciers kan ik goed inschatten welke kennis en ervaring iemand moet hebben als het gaat om solarvacatures. En dat werkt twee kanten op: voor opdrachtgevers is die kennis waardevol omdat je de markt kent en voor kandidaten kan ik snel inschatten welke opdrachtgever het beste past.”
“Die tien jaar ervaring zie je nu terug in mijn netwerk en kennis die ik sindsdien met veel plezier en energie heb opgebouwd. Ik vertel graag over de solarcoaster. De dip die wij nu als branche meemaken zal op termijn ook weer veranderen. Geen enkele dag is hetzelfde!
En dat meebewegen met de markt en daarop de kansen in kunnen schatten voor het invullen van een vacature of het vinden van een nieuwe baan is juist nu essentieel.
Ik vertel je graag wat de toekomst van solar voor jou als opdrachtgever en kandidaat kan betekenen!
Expertise
“Ik denk dus echt mee met mijn kandidaten vanuit mijn expertise. Hoe kan je je als kandidaat het beste voorbereiden? De crux zit in een combinatie van jezelf meenemen en goed weten bij welk bedrijf op gesprek gaat. Iedereen weet hoe hij of zij de beste indruk kan maken.
Maar denk je ook na over de resultaten na het eerste jaar? Waar wil je zelf staan en wat kan men van jou verwachten. Die vragen zijn meestal een stuk lastiger in te schatten. Juist op die momenten denken wij als kWh People mee en helpen jou meebouwen aan jouw carrière.”
Vooruit
“Als Business Manager Solar & Storage kijk ik vooruit; hoe gaan we als branche om met de kansen én uitdagingen. Met mijn team kijk ik hoe wij onze kennis blijven bijhouden. Zo zie je ons op de meeste solarbeurzen en congressen in binnen- en buitenland. Wij onderscheiden ons dan ook van andere recruiters. Met onze betrokken en persoonlijke aanpak heb je iemand naast jou staan die echt meedenkt, eerlijk zegt waar het op staat en jou faciliteert in de zoektocht naar een nieuwe collega of baan."
Soms ben ik iets te betrokken bij mijn werk. Mijn twintig jaar samenzijn met mijn lieve vriend heb ik gevierd op Solar Solutions in plaats van thuis.
Gelukkig heb ik dit nog wel ingehaald, op een later moment, op mijn kosten.